Wellness Světa Harmonie

Pro chvíle odpočinku a relaxace je připraveno wellness přímo v budově Světa HARMONIE , kde kromě pitného režimu živé vody pramenící pod jeskyní v Zahradě živlů nabízíme masáže našich profesionálních masérů.

Wellness nabízí whirlpool s odpočinkovou lavicí, finskou saunu, ochlazovací bazén, masážní sprchu, relaxační tepelnou lavicí a odpočinkový altán.

Součástí wellness je také kardio fitness a odpočinková zóna.

Wellness na farmě

Pro dokonalé spojení s přírodou v rámci Zahrady živlů a farmy nabízíme nevšední wellness dny, kde poznáte sílu pozitivní energie. V rámci využití areálu farmy Vám můžeme připravit individuální program nebo můžete využít některého z našich pobytových balíčku, kde zahrnujeme například:

- saunovou noc od 19,00 - 24,00 hod. na farmě: koupání v dřevěném sudu pod širým nebem v horké bylinkové lázni, saunování v dřevěném sudu, ochlazovací lázně v přírodním vodopádu s živou vodou, ochutnávka živé horské vody, ochutnávka moravských vín (degustace 4 bílých a 3 červených odrůd), bohaté občerstvení formou venkovního grilování, posezení ve srubu a ve vodním sklípku, večerní prohlídka průběžné realizace projektu zahrady živlů, 60ti minutová masáž, 30ti minutová meditace v jeskyni zahrady živlů atd.